Słuchawka Plantronics Savi W740 z zasięgiem 120 metrów

Na naszym rynku, w dystrybucji Kontel-Telecom, jest już dostępny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Savi W740.
Słuchawka objęta jest 2-letnią gwarancją

Słuchawka objęta jest 2-letnią gwarancją

Dzięki trójdzielnemu sposobowi funkcjonowania, możliwe jest łatwe zarządzanie komunikacją i przełączanie połączeń między komputerem, telefonem stacjonarnym, a telefonem GSM za pomocą jednego zestawu słuchawkowego. Ta lekka i praktyczna w użyciu słuchawka umożliwia prowadzenie rozmów nawet do 120 metrów od telefonu lub PC, dzięki czemu praca w biurze staje się nie tylko bardziej efektywna, ale i komfortowa. Nową, uniwersalną słuchawkę Plantronics można nosić zarówno na uchu, jak i na głowie.

Zestaw jest zoptymalizowany do komunikacji Unified Communications. Automatycznie pokazuje status połączeń i dostępność użytkownika na komputerze i telefonach. Dzięki temu współpracownicy w biurze widzą, czy osoba używająca słuchawki Savi W740 prowadzi akurat rozmowę. Urządzenie zapewnia 7 godzin nieprzerwanych rozmów z jednego akumulatora, albo też nieograniczony czas pracy przy użyciu wymiennego akumulatora oferowanego dodatkowo. Słuchawkę w łatwy sposób można odkładać na magnetyczną bazę.

Cena słuchawki to około 1800 złotych.

0
Źródło: Plantronics
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.