Do gier, filmów i pracy – nowy monitor Philips z serii E

Firma MMD, producent i dystrybutor monitorów marki PHILIPS, informuje o wprowadzeniu na polski rynek 23,6-calowego monitora LED - Philips 247E3LHSU z serii E, skierowanej głównie do użytkowników domowych.
Philips 247E3LHSU

Philips 247E3LHSU

Nowy monitor Philips 247E3LHSU podświetlany jest białymi diodami LED i wyświetla obraz w rozdzielczości 1920 × 1080 (Full HD), formacie 16:9, o maksymalnej jasności 300 cd/m2

oraz typowym współczynniku kontrastu wynoszącym 1000:1.

Dostępna funkcja SmartContrast zostanie szczególnie doceniona przez użytkowników podczas wykorzystywania monitora do grania czy oglądania filmów – po jej aktywacji wartość kontrastu dynamicznego wzrasta do 20 000 000:1. Funkcja SmartResponse natomiast pozwala na zmniejszenie czasu reakcji matrycy z typowej wartości 5 ms do 2 ms.

Dzięki wyposażeniu monitora w dwa gniazda HDMI i jedno VGA możliwe jest jednoczesne podłączenie nawet trzech dodatkowych urządzeń – na przykład komputera PC, odtwarzacza multimedialnego i kamery wideo oraz korzystanie z nich bez konieczności przełączania kabli.

Philips 247E3LHSU posiada także wejście słuchawkowe, PC Audio oraz wbudowane głośniki.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora Philips 247E3LHSU wynosi 739 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

0
Źródło: MMD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.