Elastyczna, ciekawa oferta Netii

Netia proponuje coś bardzo ciekawego.

Netia

Netia

Nowa oferta internetowa Netii składa się z trzech głównych wariantów prędkości transmisji danych: do 2 Mb/s, Max20 (odpowiednik dotychczasowej oferty No Limits ADSL) oraz Max50 (Max100 dla sieci ETTH), odpowiednio w cenach 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł. Nowością w ofercie internetowej Netii jest szybki dostęp VDSL również na bazie sieci TP w technologii BSA (Max40) w cenie 79,90 zł miesięcznie. W ramach oferty klienci otrzymują w użytkowanie (bez dodatkowych opłat miesięcznych) Netia Spot lub router VDSL.

Poszerza się również oferta telefoniczna. Do abonamentu Non Stop za 59,90 zł, w ramach którego oferowane są nielimitowane połączenia krajowe, dodana zostaje taryfa Wieczory i Weekendy w cenie 49,90 zł. Natomiast najtańszy abonament stacjonarny w Netii to obecnie Lepszy Telefon 30 za jedyne 34,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wolą korzystać z telefonu komórkowego, ale chcą nadal pozostać przy telefonie stacjonarnym, zamiast taryfy Wieczory i Weekendy mogą wybrać nowość w ofercie głosowej Netii – abonament stacjonarny (bez wliczonych minut) i taryfę komórkową (sama karta SIM) z wliczonymi 60 minutami połączeń. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament połączenia przez telefon komórkowy kosztują 0,29 zł z VAT.

W przypadku zakupu Internetu i telefonu (z wyjątkiem taryfy Lepszy Telefon 30) cena abonamentu telefonicznego zostaje obniżona o 9,90 zł miesięcznie. Jeśli usługi oferowane są na bazie sieci własnej Netii lub uwolnionych linii TP (LLU), wówczas cena obniżona jest do 1 zł za każdą z usług, nawet przez pierwsze 4 miesiące.

Standardowa oferta pakietów telewizyjnych oraz oferta Telewizji Osobistej z HBO GO pozostaje bez większych zmian. Zmiany w ofercie internetowej i telefonicznej sprawiają jednak, że w wariancie podstawowym standardowa oferta 3play (telewizja cyfrowa, Internet, telefon) dostępna jest już za 89,90 zł. W ramach oferty klienci otrzymują w bezpłatne użytkowanie Netia Player – dekoder cyfrowej telewizji, zapewniający dodatkowo dostęp do całej palety serwisów VoD, Facebooka, YouTube i innych popularnych serwisów internetowych.

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy, a w przypadku wcześniejszego zerwania umowy naliczane są standardowe opłaty wyrównawcze. Opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi wynoszą 1 zł.

Przy okazji, w poniedziałek rozpoczyna się konkurs. Każdy może „wydżampować” swój telewizor (nie pytajcie nas o co dokładnie chodzi…) i przesłać jego filmową prezentację. Najlepsze, wybrane przez jury instalacje, otrzymają m.in. 3 nagrody po 10 000 zł, a kolejne 10 nagród po 1000 zł. Więcej informacji na temat konkursu, od 27 lutego, na www.netiakonkurs.pl