Filmy ze smartfonu na wielkim ekranie

Dzięki mechanizmowi MHL będzie możliwe podłączanie przy pomocy jednego cienkiego kabla telefonów komórkowych oraz innych przenośnych urządzeń elektronicznych do telewizorów i monitorów wysokiej rozdzielczości.
Samsung Series 9

Samsung Series 9

Za pomocą Mobile High Definition Link będzie można nie tylko odtwarzać filmy z urządzeń mobilnych na większym ekranie, ale i również naładować podłączone urządzenie. Proponowany przez MHL Consortium standard pozwala na przesyłanie filmów wideo w rozdzielczości do 1080p. Jako jeden z pierwszych, monitory z tym mechanizmem wprowadzi na rynek Samsung.

Użytkownicy małych urządzeń mobilnych coraz częściej szukają prostych sposobów na wyświetlanie treści z nich na większym ekranie. Funkcja MHL to umożliwia przez bezpośrednie podłączenie do monitora telefonów komórkowych oraz innych przenośnych urządzeń elektronicznych przy pomocy jednego cienkiego kabla. W ten sposób, bez pośrednictwa komputera, można przeglądać zawartość, np. smartfona, odkryć na nowo ulubione gry mobilne, jednocześnie ciesząc się bogatym dźwiękiem stereo, a także naładować podłączone urządzenie — opowiada Sebastian Zięciowski, Product Manager Samsung Electronics Polska.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.