Legendarne etui G-Form do tabletów na polskim rynku

Ceny produktów zależą od rozmiaru i wynoszą od 249 do 349 zł. Czy warto tyle zapłacić za słowo "extreme", które znajduje się w nazwie każdego etui?
G-Form Extreme Sleeve

G-Form Extreme Sleeve

Jeśli tablet ma być odporny na upadek z 30 km i przetrwać bez żadnych uszkodzeń twardy kontakt z samochodem, to warto kupić owo etui. Testy udowodniły, że iPad, jak również tablety innych marek, umieszczone w G-Form Extreme Sleeve, stają się niemal niezniszczalne.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, gdyż słynne etui jest bardzo elastyczne i lekkie. W żadnym razie nie przypomina – poza nieco groźnym wyglądem – mocnego pancerza. Przypomina raczej ekstrawagancki, gumowy skafander dla nurka. Jednak to tylko pozory, choć nawiasem mówiąc, Extreme Sleeve jest rzeczywiście wodoodporny. Produkt amerykańskiej marki zawdzięcza ogromną wytrzymałość technologii ochrony reaktywnej (RPT – Reactive Protection Technology). Stanowi ona złożoną mieszankę materiałów PORON XRD oraz specjalistycznych rozwiązań technicznych opracowanych przez G-Form. W efekcie powstał materiał, który wyjątkowo skutecznie pochłania energię każdego uderzenia.

Etui Extreme Sleeve są łatwe do czyszczenia i odporne na ścieranie. Ponieważ jest miękkie i elastyczne, może pomieścić wiele różnych przenośnych komputerów o różnej grubości. Do oferty Komputronik SA trafiły modele Extreme Sleeve dla tabletów i laptopów o przekątnej ekranu 10; 11,6; 13,3; 15,4 oraz 15,6-calowych tabletów. Wszystkie etui są dostępne w kolorze czarnym. Cena wynosi od 249 do 369 zł, zaś czas trwania gwarancji to 2 lata. Zapraszamy do zakupów!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.