LG Swift 3D Max debiutuje na targach MWC 2012

Koreański producent prezentuje pierwszy na świecie smartfon, na którym można edytować trójwymiarowe filmy.
Maksymalne 3D od LG

Maksymalne 3D od LG

Model o nazwie Swift 3D Max wyposażony jest w trójwymiarowy, 4,3-calowy ekran niewymagający noszenia stereoskopowych okularów, dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 1,2 GHz, 16 GB wbudowanej pamięci flash, łączność HSPA+, a także, jako pierwszy smartfon na świecie, wbudowaną aplikację do edycji zdjęć i filmów 3D. Te można natomiast wykonać za pomocą dwóch 5-megapikselowych kamer, zamontowanych z tyłu obudowy.

Funkcja LG Tag+ oferuje zaawansowane możliwości komunikacji bliskiego zasięgu (Near Field Communication — NFC), które zwiększają wygodę użytkowników. Jedną z jej zalet jest automatyczna zmiana ustawień za pomocą specjalnych tagów, które powodują włączanie określonych trybów, takich jak „samochód”, „biuro” czy tryb uśpienia. W zależności od miejsca tagi te automatycznie dostosowują różne ustawienia telefonu, w tym Wi-Fi, Bluetooth, GPS i głośność.

Urządzenie trafi na rynek w marcu i początkowo będzie oferowane z Androidem 2.3 na pokładzie. LG obiecuje jednak rychłą aktualizację do najnowszej wersji Ice Cream Sandwich.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.