Pierwszy na świecie zestaw do dwukierunkowego strumieniowania HDMI

WAVI (Wireless Audio Video Interaction) to dwa urządzenia, które tworzą pomost pomiędzy biurem domowym, a pokojem dziennym. Możemy dzięki niemu oglądać filmy, grać w najnowsze gry, korzystać z portali społecznościowych, a nawet robić zakupy online na dużym ekranie telewizora nie ruszając się przy tym z fotela.
Asus WAVI
Asus WAVI

Zestaw WAVI HDMI składa się z przekaźnika i odbiornika, które umożliwiają dwukierunkowe strumieniowanie. W przeciwieństwie do innych bezprzewodowych zestawów HDMI, WAVI pozwala na sterowanie komputerem z innego pomieszczenia, w którym znajduje się klawiatura i myszka dzięki obsłudze bezprzewodowego USB. WAVI pracuje na bezprzewodowym paśmie 5Ghz i zapewnia pokrycie sygnałem nawet do 25 metrów. Dodatkowo, w trybie Extend Mode, użytkownicy mogą jednocześnie pracować na komputerze i strumieniować zawartość multimedialną do telewizora znajdującego się w pokoju dziennym. W ten sposób jeden komputer PC może służyć jako narzędzie pracy i centrum multimedialne.

Zestaw WAVI jest łatwy w instalacji, a każde z dwóch urządzeń wymaga tylko podłączenia do portu HDMI. Przekaźnik podłącza się do komputera, a odbiornik do telewizora. Od tego momentu można na telewizorze korzystać ze wszystkiego, co znajduje się na komputerze – oglądać filmy Blu-ray, grać w gry komputerowe bez lagów, słuchać muzyki, korzystać z Faceboka, czy Twittera, lub robić zakupy przez Internet, a wszystko to bez ruszania się z fotela.

Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.