Starter Hama do konsoli PlayStation Vita, czyli dwanaście w jednym

Starter Hama "12in1" do przenośnej konsoli Sony PlayStation Vita sprawi radość miłośnikom mobilnej rozrywki, którzy wiele czasu spędzają w podróży.
Hama 12in1

Hama 12in1

Użytkownicy najnowszej konsoli Sony otrzymują między innymi usztywnione etui do ochrony sprzętu. Wykonane jest z wytrzymałego materiału EVA, który jest stosowany do tworzenia ekwipunku w tak wymagających sportach jak: narciarstwo, hokej czy mieszane sporty walki. Z tego właśnie względu materiał został wybrany do zabezpieczania japońskiej konsoli.

Kolejnym akcesorium jest ładowarka samochodowa, dzięki której można cieszyć się grami w najdłuższej nawet podróży bez obaw o stan akumulatora. Użytkownicy startera Hama docenią ponadto słuchawki douszne oraz trzy plastikowe etui na nośniki PlayStation Vita Card, które ochronią karty przed uszkodzeniem. Przydatne okażą się poza tym dwie nakładki na kontrolery analogowe oraz folia ochronna na ekran konsoli. Producent nie zapomniał przy tym o karcie (SoftCard) do usuwania powietrza umieszczonego pomiędzy folią a wyświetlaczem. Zestaw uzupełnia praktyczna smycz na szyję, rysik i ściereczka z mikrofibry.

Sugerowana przez Hama cena detaliczna startera „12in1” do konsoli Sony PSP wynosi 99,90 zł. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

0
Źródło: Hama
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.