ZTE Optik – 2 rdzenie, 7 cali i Android w przystępnej cenie

Optik wyposażony jest w 7-calowy dotykowy wyświetlacz, system operacyjny Android 3.2 Honeycomb oraz dwa wbudowane aparaty fotograficzne.
Optik zapewnia dostęp do Android Market

Optik zapewnia dostęp do Android Market

ZTE zaprezentował nowy tablet – Optik. Urządzenie opiera się na dwurdzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon i posiada 1GB pamięci RAM. Optik umożliwia tworzenie zarówno połączeń internetowych za pomocą WiFi/WLAN, jak i połączeń głosowych przy wykorzystaniu sieci GSM oraz 3G. Urządzenie ZTE wyposażone jest także w moduł Bluetooth 2.1 z akceleratorem przesyłu danych EDR (Enhanced Data Rate).

Optik wyposażony jest ponadto w 7-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800, głośniki stereo, dwa aparaty – przedni o rozdzielczości 2 Megapikseli oraz tylny, 5-megapikselowy. Tablet posiada wbudowany moduł GPS i nawigację z mapami Google, co stanowi dodatkową funkcjonalność dla kierowców, zastępując im tradycyjne urządzenie nawigacyjne.

Wewnętrzna pamięć urządzenia o pojemności 16GB może być dodatkowo rozszerzona za sprawą instalacji karty pamięci SD do 32GB. Udogodnieniem dla osób piszących dużo wiadomości tekstowych jest wirtualna klawiatura Swype.

Tablet z preinstalowanym systemem Android 3.2 Honeycomb (brak informacji o aktualizacji) kosztuje około 350 dolarów.

0
Źródło: ZTE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.