AutoMapa z najnowszymi mapami Polski i Europy

100 procent dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 3,1 mln adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków to nowa AutoMapa.
AutoMapa aktualizuje swoje mapy

AutoMapa aktualizuje swoje mapy

AutoMapa udostępniła pierwszą tegoroczną aktualizację map nawigacyjnych. Mapy opracowane w połowie lutego stanowią najświeższy obraz sytuacji drogowej. Mapy Polski zostały opracowane na dzień 15 lutego 2012 roku i są to najaktualniejsze dane mapowe naszego kraju dostępne dla użytkowników nawigacji GPS. Tak szybka publikacja pierwszej aktualizacji jest konsekwencją znacznego zwiększenia tempa aktualizacji map AutoMapy. Podobnie, jak w ubiegłych latach, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu, które zostaną udostępnione bezpłatnie wszystkim użytkownikom posiadającym ważną subskrypcję.

Najnowsza Mapa Polski opracowana przez Geosystems to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 660 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe. W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych.

Posiadaczom AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostają najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane mapy Europy przygotowane przez tę firmę w najnowszej specyfikacji 2012 Q1 mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Szczegółowe dane mapowe dostępne są na stronie www.AutoMapa.pl, skąd można również pobrać najnowszą wersję programu i map.

0
Źródło: AutoMapa
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.