CeBIT 2012: Nowa mysz dla graczy od SteelSeries

SteelSeries zaprezentował dziś, w dniu otwarcia targów CeBIT 2012, mysz SteelSeries Sensei [RAW].

Urządzenie wyposażone jest w najlepsze w swojej klasie komponenty – m.in. przełączniki Omron oraz sensor laserowy – i charakteryzuje się współczynnikiem CPI w zakresie 90-5700. Mysz jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych, doskonale pasuje do dłoni i wyposażono ją w trójstrefowe, w pełni konfigurowalne podświetlenie LED. Dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine użytkownicy mogą idealnie dopasować ją do swoich preferencji i stworzyć nieograniczoną liczbę profili.

Mysz

SteelSeries Sensei [RAW] będzie dostępna w dwóch wersjach. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną, odporną na pot, gumą, zapewniającą komfort użytkowania. W drugim wariancie – SteelSeries Sensei [RAW] Glossy – obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji wyposażona jest w duże, teflonowe ślizgacze oraz 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

SteelSeries Sensei [RAW] Rubberized oraz Glossy będą dostępne na początku czerwca w ofercie SteelSeries Web Shop oraz w wybranych sklepach, w cenie 59,99 euro.

0
Źródło: SteelSeries
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.