CeBIT 2012: Nowe, biznesowe dyski Seagate

Seagate Momentus XT - hybrydowa pamięć SSHD
Seagate Momentus XT – hybrydowa pamięć SSHD

Dyski SSD Seagate do zastosowań korporacyjnych

Adaptec by PMC

zademonstruje serwer pracujący w oparciu o 22 pamięci SSD od Seagate – Pulsar.2. Rozwiązania Pulsar.2 od podstaw

zostały zaprojektowane do złożonych, heterogenicznych, korporacyjnych środowisk pracy i spełniają wymagania data centers dotyczące wydajności, integralności danych i wytrzymałości. Pamięci Pulsar.2 wspomagają przedsiębiorstwo gwarantując osiągnięcie wyższych poziomów SLA i są jednocześnie dyskami SSD klasy enterprise wybranymi do współpracy z prototypowym 24-portowym kontrolerem RAID PMC SRCv RAID-on-Chip.

Starline

pokaże natomiast nowy serwer oraz rozwiązania do przechowywania danych pracujące w oparciu o dyski Seagate klasy enterprise –

Savvio 10K.5

,

Savvio 15K.3

oraz Constellation ES.2.

Seagate

Savvio, najnowszej generacji

2,5-calowe

dyski twarde oferują zarówno wydajność, jak i niezawodność.

Constellation ES.2 to 3,5-calowe dyski o pojemności do 3 TB, oferujące niską moc roboczą, poprawiając w ten sposób energetyczną efektywność centrów danych.

Momentus XT: Szybka pamięć masowa dla graczy

Schenker Notebooks

zaprezentuje najnowsze laptopy zaprojektowane dla graczy, które zostały wyposażone w dyski Momentus XT. Dysk hybrydowy od Seagate oferuje do 750 GB pojemności i jest prawie trzykrotnie szybszy od tradycyjnego dysku twardego. Momentus XT oferuje wydajność na poziomie SSD oraz wysoką pojemność HDD. Jest więc rozwiązaniem skierowanym do graczy, oczekujących szybkiej i pojemnej pamięci masowej.