Co mówią eksperci o Xperii S?

Do Barcelony w lutym ściągają tłumy z całego świata. Nie dla trendów w architekturze czy modzie ale dla nowinek technologicznych. Odbywają się tam bowiem wtedy największe targi branży telekomunikacyjnej na świecie, Mobile World Congress.

Właśnie w Barcelonie firma Sony zademonstrowała swój smartfon nowej generacji Xperia NXT: Xperię S. Wzbudził on olbrzymie zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Sony Xperia S – piękno w całej okazałości Nowa Xperia jest nie tylko piękna i funkcjonalna. Według dziennikarzy portalu Komórkomania Sony Xperia S to smartfon z zacięciem fotograficznym: „dla użytkowników przygotowano aparat o rozdzielczości 12 Mpix, matrycy Exmor R i przesłonie f/2.4, pozwalający na rejestrowanie filmów w standardzie 1080p. Na przednim panelu znajduje się kamera do wideopołączeń, wspierająca nagrywanie z rozdzielczością 720p”.

Podobnego zdania jest redaktor z portalu FOTOinformator. Zwraca on uwagę na „wyświetlacz Reality Display z technologią Mobile BRAVIA® Engine, która nadaje obrazowi niezrównaną ostrość, funkcję szybkiego fotografowania (ang. fast capture), dzięki której czas potrzebny do tego, aby aparat fotograficzny przeszedł ze stanu spoczynku do fazy wykonania zdjęcia wynosi niewiele ponad sekundę, a do uwiecznienia obiektu wystarczy jedno kliknięcie. Podkreśla, że nowe smartfony mają intrygujące cechy wyglądu, w tym „element przeźroczysty”, nasadkę na podstawę telefonu, a także zintegrowane, niewidoczne moduły anteny. Element przeźroczysty rozświetla się podczas odbierania rozmów, wiadomości tekstowych i powiadomień”. Doświadczaj wszystkiego w HD! Dziennikarze Onetu zachwycili się możliwościami HD. W swoim artykule nawołują: „doświadczaj wszystkiego w HD! To nie jest puste hasło stworzone przez zdolnego marketingowca, ono oddaje rzeczywiste wrażenia z korzystania z telefonu Xperia S od Sony”. Podpowiadają, iż „Xperia S to kolejny telefon w portfolio największych producentów komórek skierowany do użytkowników, którzy mają ochotę zmienić telefon Apple na inny”. Xperia S – łączenie rozrywki na 4 ekranach Na unikalną funkcjonalność zwracają uwagę dziennikarze CHIP.pl: ” Xperia S wykorzystuje możliwość opracowanej przez Sony połączonej rozrywki, polegającej na współdziałaniu ze sobą wielu urządzeń. Dzięki łatwemu łączeniu urządzeń użytkownicy mogą cieszyć się treściami mobilnymi i przesyłać je na taki ekran, jaki najbardziej im odpowiada – smartfona, telewizora, laptopa lub tabletu”. Zobacz pełny news. Jak w rodzinie Antyweb podkreśla, że „nowy smartfon Sony wygląda bardzo nowocześnie i z pewnością jest jednym z bardziej udanych konstrukcji tej firmy. Do tego Sony chce łączyć ze sobą wszystkie swoje urządzenia w jednym ekosystemie. Telefon podłączany do tabletu czy TV, łatwe przenoszenia danych, zdjęć itp. Wszystko ma ze sobą współpracować jak w rodzinie”.

Jeśli nie wiecie jaki smartfon wybrać dla siebie możecie skorzystać z rad ekspertów. Dziennikarze Komórkomanii podkreślają w swoich opiniach, że Xperia S jest pierwszym modelem, który może konkurować z produktami HTC i Samsunga jak równy z równym.

Smartfon jest do 18 marca 2012 w promocyjnej cenie 1999 zł brutto. Można go kupić w sieci salonów Sony oraz firmie Net Sport www.sonymobile-sklep.pl. Wszyscy uczestnicy programu Miles & More, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie 2 000 mil.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.