Faza eliminacji do Deadline24 zakończona

Znamy już finalistów - zwycięzców zdalnych eliminacji do IV maratonu programistycznego Deadline24.
Deadline24
Deadline24

Niedzielne eliminacje dobiegły końca. Wzięło w nich udział prawie 150 zarejestrowanych drużyn, z czego do finału zakwalifikowało się 30 najlepszych.

Na pierwszym miejscu znalazła się drużyna „Kliknij tutaj” w składzie: Piotr Niedźwiedź, Bartosz Górski, Tomasz Idziaszek (Uniwersytet Warszawski), a na dwóch pozostałych uplasowały się kolejno „Big Test Icicles” (Jarosław Gomułka, Marcin Babij, Jakub Łopuszański z nk.pl) oraz „Grupa Galois” (Jakub Tarnawski, Damian Straszak, Anna Piekarska z Uniwersytetu Wrocławskiego).

To jednak jeszcze nie koniec rywalizacji. 10 kwietnia, w wielkim, ekstremalnym finale uczestnicy zmierzą się ze sobą 320 metrów pod ziemią w zabrzańskiej Kopalni Guido. Będą musieli zmagać się z własnymi słabościami i zmęczeniem, ścigać się z czasem i przeciwnikami. Fabuła zadań, które otrzymają, tradycyjnie będzie oparta o historię Żukoskoczków, tajemniczych stworzeń które tradycyjnie przeżyją mnóstwo przygód, a być może i ocalą ziemię. Zwyciężą tylko najlepsze zespoły programistów, które w rezultacie otrzymają atrakcyjne nagrody (Samsung Galaxy Tab, Netbook Acer eMachines, Amazon Kindle) oraz satysfakcję z powodu pokonania przeciwników

i samych siebie.

Eliminacje odbywały się zdalnie za pomocą Internetu poprzez stronę www.deadline24.pl. Uczestnicy musieli w dowolny sposób rozwiązać zadania, które otrzymali od organizatora konkursu – Firmy Future Processing z Gliwic.

Źródło: Future Processing
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.