Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD czy jednak telewizor?

Marka Krüger&Matz oferuje przenośne urządzenie KM0001, którego funkcje sprawiają, że jest to produkt przeznaczony na długie godziny podróży.

Wydłużone godziny podróży autem czy pociągiem mogą znudzić każdego. Podczas długich wakacyjnych wypadów nie każdy lubi też brak informacji o tym, co się dzieje na świecie lub w ulubionym serialu. A co jeśli nie wybieramy się do kilku gwiazdkowego hotelu wyposażonego w media, tylko na camping lub pod namiot? W takich przypadkach ciekawym rozwiązaniem będzie przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz KM0001.

Przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz posiada kolorowy, 9-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800×480 pikseli. Dzięki przenośnemu DVD Krüger&Matz KM0001 zachowamy także kontakt ze światem. A to dlatego, że urządzenie wyposażone jest w tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie MPEG4. Dzięki dołączonej antenie odbiór telewizji cyfrowej będzie możliwy zarówno podczas wyjazdów, jak też w domu po podłączeniu urządzenia do telewizora. Do zestawu dołączona jest także przejściówka gniazda antenowego, dzięki której do KM0001 można podłączyć dowolną antenę o lepszych parametrach, aby cieszyć się telewizją w cyfrowej jakości nawet w najdalszych zakątkach naszego kraju.

Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia przez 2 godziny. Jednak dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu sprzęt można ładować w trakcie jazdy, bez konieczności przerywania odtwarzanego programu. Przenośne DVD Krüger&Matz potrafi odtwarzać wiele rodzajów popularnych formatów np. DVD, MPEG-4, DVIX, CD, HDCD, CD-R, CD-RW Picture CD zapisanych na nośnikach DVD, CD, pamięciach USB oraz kartach SD i MMC. Do produktu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 550 zł.