Marcowy modding na Wyspach

Modding fascynuje mnie, jeżeli dobrze pamiętam to od zawsze. Jest coś kompletnie innego w takich obudowach stworzonych przez entuzjastów z pasją, niż w seryjnych produktach.

Postarałem się wybrać ciekawych gotowych projektów i tych dopiero, które istnieją na kartce papieru. Naprawdę chciałbym móc przedstawić jakieś nowe i ciekaw projekty z naszego podwórka, ale niestety dawno nic się nie pojawiło. W takim wypadku muszę korzystać ze źródła z Wielkiej Brytanii. Nie są to najbardziej przełomowe mody jakie do tej pory widziałem, ale z pewnością zasługują na chwile uwagi.

Pierwsza obudowa to Proxima, prosta konstrukcja z ładnie wykonanym oknem. Na pewno ładnie wyglądałby w salonie. To tylko render 3D, a nie zdjęcie gotowej obudowy. Następna mod to przeróbka obudowy Cosmos 2, ciekawe malowanie i niekonwencjonalne okno. Całkiem ładnie to wszystko wyszło. Cooler Master Silencio 550to mod bazujący na obudowie o tej samej nazwie. Efekt naprawdę jest oszałamiający, jest kawał dobrego i solidnego moddingu. Interior Des(k)ign przypomina mod o którym pisałem jakiś czas temu, projekt jest ciekawy, ale jednak nie jest to mój faworyt mimo włożonej pracy i pieniędzy. Jego absolutna nieruchomość i brak przyszłych modyfikacji,jest moim zdaniem dużą wadą.

Wszystkie i więcej projektów pod adresem BitTech.

0
Źródło: BitTech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.