NirLauncher 1.11.49

NirLauncher pozwala na skorzystanie z licznego pakietu niewielkich narzędzi pomocnych w konfiguracji Windows.

NirLauncher pozwala na skorzystanie z licznego pakietu niewielkich narzędzi pomocnych w konfiguracji Windows. Integruje w sobie najlepsze programy przygotowane przez społeczność programistów zgromadzonych przez firmę NirSoft. Interfejs obsługi jest czytelny a podział na kategorie (m.in. »Desktop Utilities«, »Network Monitoring Tools«), ułatwia znalezienie i szybkie zastosowanie potrzebnej funkcji.

Dzięki narzędziom z kategorii >System Utilities< wyłączymy programy niepotrzebnie uruchamiające się wraz ze startem systemu i dokonamy edycji menu kontekstowego Eksploratora Windows. W grupie narzędzi specyficznych dla przeglądania WWW (»Web Browser Tools«) możemy sprawdzić, jakie pliki cookie są aktualnie przechowywane w pamięci przeglądarki i wykasować te niechciane. W zbliżonej kategorii (»Internet Related Utilities) możemy z kolei sprawdzić szybkość naszego połączenia z Internetem, przeanalizować parametry posiadanego przez nas sprzętu sieciowego a także wykonać zrzuty ekranu stron WWW. Jest także specjalna kategoria dla tych, którzy zapominają haseł dostępowych do różnych aplikacji. W kategorii »Password Recovery Utilities« możemy m.in. odnaleźć hasła komunikatorów internetowych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.