Nowa oferta Netii dla małych i średnich firm

Netia wprowadziła nowy pakiet usług "Internet i Telefon w stałej cenie dla Firm", w której najtańszy pakiet kosztuje 29,90 zł.
Netia dodaje nową ofertę dla firm
Netia dodaje nową ofertę dla firm

W nowej ofercie Netii dla małych i średnich firm, dzięki większemu zróżnicowaniu oferty, każdy przedsiębiorca znajdzie optymalne dla siebie rozwiązania telekomunikacyjne. W nowym pakiecie „Internet i Telefon w stałej cenie dla Firm” ceny za internet + telefon zaczynają się już od 69,80 zł netto a internet zakupiony w pakiecie (2 Mbit/s na BSA lub 4 Mbit/s na LLU i sieci własnej Netii) kosztuje tylko 29,90 zł netto miesięcznie. Dodatkowo, do pakietu internet plus telefon, dodawany jest pakiet 100 minut do wszystkich sieci komórkowych w kraju za 1 zł miesięcznie przez rok.

Nowa oferta Netii dla biznesu to także możliwość podłączenia szybszego internetu VDSL również na sieci TP w technologii BSA (40 Mbit/s), a także dwa nowe warianty Mobilnego Internetu ze zwiększonym limitem transferu danych (10 GB w cenie 51,90 zł i 20 GB w cenie 74,90 zł miesięcznie) wraz z opcją Transferu Nocnego umożliwiającą nielimitowany transfer danych codziennie, w godzinach 23:45-08:45 za jedyne 7 zł miesięcznie.

Ponadto, w ramach pakietu Premium, klienci otrzymują usługę Netia Secure, która teraz obejmuje licencję aż na 3 komputery w tej samej cenie, a także Wirtualny Dysk dla Firm (1 GB).

Źródło: Netia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.