Nowy Iconia Tab z baterią na 15 godzin

Chcąc uczcić swoją współpracę z Ruchem Olimpijskim, firma Acer wprowadza tablet Iconia tab A510 Olympic Games Edition, z logo Acer i logo Olimpijskim, dostępny w kolorach czarnym lub srebrnym.
Tablet mierzy niespełna 11 mm grubości, zaś waży 685 gramów

Tablet mierzy niespełna 11 mm grubości, zaś waży 685 gramów
Iconia Tab A510 jest najnowszym tabletem firmy, wyposażonym w system operacyjny Android Ice Cream Sandwich. Wyróżnia się 15-godzinnym czasem pracy na baterii i jest wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesorNvidia Tegra 3 oraz najnowsze oprogramowanie. W urządzeniu zastosowano akumulator o pojemności 9800 mAh, który ma wystarczać nawet na 15 godzin odtwarzania filmów HD.

Wśród aplikacji zapewniających produktywność znajduje się program Acer Print, który ułatwia bezprzewodowe drukowanie oraz obsługuje różnorodne formaty dokumentów, zdjęć i stron internetowych. Acer Print jest kompatybilny z 87% markowych drukarek dostępnych obecnie na rynku.

Oprócz tego tablet posiada 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 5-megapikselowy aparat cyfrowy, kamerę internetową HD z przodu, odbiornik GPS i GLONASS, wbudowaną pamięć 16 lub 32 GB, gniazdo kart microSD oraz złącze HDMI.

Tablet Iconia Tab A510 Olympic Games Edition rozpoczyna serię produktów, które firma Acer zaprojektowała specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Tablet zostanie wprowadzony do sprzedaży detalicznej w kwietniu 2012 roku.

0
Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.