Odkryj świat multimediów z Galaxy S WiFi

Galaxy S WiFi 3.6 i 5.0 gwarantują, jak twierdzi Samsung, wysokiej jakości dźwięk i obraz, jednocześnie zapewniając dostęp do tysięcy darmowych i płatnych aplikacji.

Nowe odtwarzacze multimedialne firmy Samsung są dostępne w dwóch rozmiarach – o przekątnej 3,6 i 5 cali. Oferują, jak nas zapewnia Samsung, świetny obraz i obsługę multitouch. Z kolei jakość dźwięku zapewniać ma technika Samsung SoundAlive, która ma oferować większą wyrazistość granej muzyki i głębokie niskie tony.

Galaxy S WiFi to jednak nie tylko odtwarzanie muzyki czy filmów. Dzięki systemowi operacyjnemu Google Android użytkownicy mogą niemal dowolnie modyfikować funkcje urządzenia z pomocą aplikacji dostępnych w sklepach Google Play (dawny Android Market) oraz Samsung Apps. Łączność WiFi pozwala również korzystać z Internetu, a także wybranych usług mobilnych Google: Gmail, Google Talk i YouTube. Z Galaxy S WiFI można też czatować i dzwonić z pomocą komunikatorów VoIP oraz korzystać z serwisów społecznościowych, co dodatkowo ułatwi aplikacja Social Hub.

Oba modele oferują 8 GB wbudowanej pamięci, którą można dodatkowo rozbudować z pomocą kart microSD.

Sugerowane ceny producenta to 599 zł dla Galaxy S WiFi3.6 (YP-GS1) oraz 859 zł dla Galaxy S WiFi 5.0 (YP-Y70).

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.