Play Formuła 4.0, czyli nielimitowane minuty i sms-y do wszystkich Sieci za 79 złotych

Na dzisiejszej konferencji prasowej, operator Play przedstawił nową, bardzo atrakcyjną ofertę abonamentową.
Formuła 4.0 to nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich Sieci

Formuła 4.0 to nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich Sieci

W ramach Formuły 4.0, klient za 79 złotych miesięcznie otrzymuje nielimitowane minuty oraz (nie lub) sms-y do wszystkich Sieci – Orange, T-Mobile, Plusa oraz oczywiście Playa. W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na bezpieczną transmisję danych. Po wykorzystaniu pakietu dodatkowe opłaty nie są naliczane, jednak prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, później za tę usługę trzeba będzie dopłacić 10 złotych miesięcznie.

W cenie 99 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane połączenia i SMS/MMS ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 2GB do wykorzystania na transmisję internetową.

Oferta dostępna jest dla wszystkich klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów oraz dla abonentów przedłużających umowę. Taryfa dostępna będzie już od tego piątku.

Play zaoferuje także Formułę 4.0 wraz ze smartfonem. Najbardziej promowanymi urządzeniami będą Nokia Lumia 800 oraz Samsung Galaxy S II (z aktualizacją do Androida 4.0). Oba telefony będą dostępne już za 1 zł przy abonamencie miesięcznym 159 zł. W jego ramach użytkownik otrzyma 2 GB pakietu danych oraz nielimitowane połączenia i sms-y.

Wkrótce podobne rozwiązanie dostępne będzie także dla klientów biznesowych.

Formuła 4.0 z telefonami z niższej półki zaczyna się od 99 złotych miesięcznie. Tu jednak pakiet 200 MB dostaniemy tylko przez pierwszy miesiąc, a potem trzeba będzie dopłacić do niego 7 zł miesięcznie. Po dopłaceniu nieznacznej kwoty, możemy natomiast wybrać pakiet ze smartfonem ze średniej półki – otrzymamy nielimitowane połączenia i 2 GB danych za 129 zł miesięcznie.

0
Źródło: Play
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.