Safebox – bezpiecznie przechowuj pliki w chmurze

Usługa do przechowywania danych w chmurze dla PC i Androida

Nowa usługa BitDefendera

Nowa usługa BitDefendera

Bitdefender udostępnił usługę Safebox, nowoczesne rozwiązanie do przechowywania danych, które pozwala użytkownikom komputerów PC i systemów Android zapisywać i dzielić się plikami przy pomocy jednego kliknięcia.

Usługa Bitdefender Safebox, która daje użytkownikom 2 Gigabajty bezpłatnej przestrzeni dyskowej i nawet 60 Gigabajtów w wersji premium, to najłatwiejszy i najszybszy sposób na współdzielenie, synchronizację i przechowywanie plików w chmurze.

Safebox, umożliwiający bezproblemową synchronizację danych pomiędzy komputerami i smartfonami z Androidem, może być używany z poziomu webowego interfejsu konta MójBitdefender (my.bitdefender.com), a wkrótce także poprzez aplikacje na urządzeniach iPad i iPhone. Z usługą Bitdefender Safebox w niepamięć odchodzą dni, kiedy z powodu uszkodzenia systemu albo innych problemów użytkownicy bezpowrotnie tracili ważne dane, albo nie mogli dzielić się plikami, ponieważ miały zbyt duże rozmiary, by umieścić je w załączniku emaila.

Safebox umożliwia synchronizację wielu folderów, automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików, które się zmieniły, dzielenie się plikami o dowolnym rozmiarze oraz zachowywanie wcześniejszych wersji backupowanych plików. Jednocześnie Safebox strzeże prywatności plików użytkowników przez ich szyfrowanie podczas przesyłania i przechowywania na zdalnych serwerach.