Sharp pokazuje nowe „Mega TV”

Sharp konsekwentnie wzmacnia ofertę telewizorów o dużych przekątnych ekranu. Do drużyny BIG AQUOS dołącza dwóch nowych zawodników z serii Sharp AQUOS LED 3D LE740E.

Dzięki dużym, 60- lub 70-calowym ekranom, nowe telewizory Sharp wyświetlają obrazy o rozmiarach zbliżonych do rzeczywistości. Ich przekątna to ponad 150 cm w przypadku modelu 60-calowego i niemal 180 cm w modelu 70-calowym. Oba modele wyposażono w panele UV

2

A z technologią 100Hz oraz Fine Motion, poprawiającą płynność ruchu i ostrość obrazu. Modele LE740E wyposażono w potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu użytkownicy uzyskują dostęp do zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

Opisywane telewizory konwertują obraz 2D do 3D i dodatkowo wyposażono je w udoskonaloną funkcję Time Shift+, dzięki której nagrany materiał możliwy jest do odtworzenia z pamięci także po zmianie oglądanego kanału, czy wyłączeniu telewizora po danej sesji nagrywania. Dopóki pamięć Time Shift+ podłączona jest do odbiornika, zapisany program jest możliwy do odtwarzania – nawet wielokrotnego. Takiej możliwości nie dawała poprzednia wersja pamięci podręcznej. Ponadto telewizor umożliwia korzystanie z internetu przez otwartą przeglądarkę Aquos Net +.

Nowy model Sharp otrzymał etykietę A+, co oznacza, że zużywa tyle prądu, co np. 32-calowy telewizor sprzed kilku lat.

Nowe telewizory Sharpa dostępne będą w sprzedaży od końca marca 2012 roku.

  • Aquos LED 3D LC-60LE740E – 7 500 zł
  • Aquos LED 3D LC-70LE740E – 15 000 zł
0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.