Trójwymiarowy projektor HD od Acera

Acer H5360BD o rozdzielczości HD jest wyposażony w technologię DLP 3D ready oraz interfejs HDMI 1.4a 3D pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości wyświetlania stereoskopowego obrazu.
Acer H5360BD
Acer H5360BD

Uzyskanie trójwymiarowego obrazu jest możliwe dzięki technologii DLP 3D Ready, która wykorzystując dużą częstotliwość odświeżania (120 Hz) nadaje głębię wyświetlanym obrazom. Ponadto, nowy projektor H5360BD jest wyposażony w interfejs HDMI 1.4a pozwalający na wyświetlanie obrazu 3D o rozdzielczości Full HD. Wystarczy podłączyć projektor do odtwarzacza Blu-ray Disc, konsoli do gier, lub komputera z kartą graficzną 3D.

Podstawowa rozdzielczość 720p (1280 x 720) oraz format 16:9 sprawiają, że projektor Acer H5360BD nadaje się do wyświetlania nagrań HD, których jakość jest dodatkowo poprawiona przez funkcję True 24p. Dzięki tej funkcji, projektor może wyświetlać obraz o rozdzielczości 1080p z prędkością 24 klatek na sekundę, a tym samym zapewnia optymalną ostrość kinowych filmów.

Jasność 2500 lumenów ANSI oraz współczynnik kontrastu 3200:1 powinny pozwolić na uzyskanie czystego obrazu o wyraźnych szczegółach. Ponadto, projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik.

Projektor H5360BD jest wyposażony w technologię poprawiającą kolory Acer ColorBoost II

+

, w skład której wchodzi 6-segmentowe zoptymalizowane koło barwne, wydajny procesor obrazu oraz udoskonalone sterowanie lampą. Dzięki niej uzyskuje się bardziej naturalne i zrównoważone odcienie. Ponadto, funkcja Acer eView Management automatycznie dostosowuje jasność odpowiednio do rodzaju obrazu.

Dzięki funkcji kompensacji barwy ekranu, projektor może wierne odwzorować odcienie nawet wtedy, gdy obraz jest wyświetlany na kolorowych ścianach. Wystarczy, że w menu OSD użytkownik wybierze kolor ściany, a projektor dostosuje zabarwienie wyświetlanego obrazu.

Dzięki korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie o 40°, można łatwo zniwelować zniekształcenia spowodowane skierowaniem projektora w górę lub w dół i uzyskać prostokątny obraz niezależnie od miejsca, w którym stoi projektor. Projektor H5360BD jest też wyposażony w automatyczną korekcję zniekształcenia trapezowego, która dodatkowo ułatwia ustawianie urządzenia.

Projektor H5360BD jest też wyposażony w funkcję zarządzania energią Acer EcoProjection, która zmniejsza o 80% pobór mocy w trybie gotowości. Gdy przez 5 minut na wejściu nie ma sygnału wideo, projektor automatycznie przełącza się w tryb ECO, co pozwala na zmniejszenie poboru mocy nawet o 20%. Następnie, jeśli sygnał nie pojawi się w ciągu określonego czasu, projektor automatycznie wyłącza się. Funkcja Acer EcoProjection współpracuje też z programem narzędziowym Acer ePower Management umożliwiającym konfigurowanie ustawień oszczędzania energii.

Aby ułatwić użytkowanie, projektory Acer są wyposażone w technologię Empowering Technology, w skład której wchodzą funkcje ułatwiające konfigurowanie ustawień, wyświetlanie obrazu oraz kontrolowanie tempa prezentacji. Dzięki nim, użytkownik może efektywnie prowadzić pokaz koncentrując się na przekazywanych informacjach.

Projektor H5360BD jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Wszystkie projektory Acer posiadają gwarancje w standardzie door-to-door dostawa i odbiór projektora z serwisu przez kuriera na koszt Acer.

Cena projektora H5360BD wynosi 2969 zł brutto

Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.