Ultralekka Toshiba już w sklepie Chip.pl

Toshiba z830 to jeden z najlżejszych 13-calowych komputerów przenośnych na rynku, a do tego wyposażona jest w matowy ekran.
Podręczna Toshiba w obudowie ze stopu magnezu

Podręczna Toshiba w obudowie ze stopu magnezu

Toshiba z830 zalicza się do kategorii ultrabooków. To komputery, które dopiero przecierają swój szlak na światowych rynkach. Ich głównymi wyróżnikami są świetna wydajność i kieszonkowe wymiary. Tymi cechami charakteryzuje się też nowy notebook japońskiego producenta. Toshiba z830 wyposażona jest w matowy ekran o przekątnej 13,3 cala i rozdzielczości 1366×768. Notebook wykonano ze stopu magnezu, a jego konstrukcję wzmacnia struktura plastra miodu. Smukła obudowa, w najgrubszym punkcie mierzy 16 mm, oraz waga zaledwie 1,1 kilograma, sprawiają, że komputer można zabrać ze sobą w każdą podróż. Producent zadbał również o wysoki poziom bezpieczeństwa. Toshiba posiada czytnik linii papilarnych oraz moduł szyfrujący TPM (Trusted Platform Module).

Komputronik i sklep Chip.pl oferują urządzenie w trzech konfiguracjach. Najbogatsza wersja zawiera procesor i5-2467M, 6GB RAM, dysk SSD 128 GB, modem 3G oraz oprogramowanie Windows 7 PRO. Klient może wybrać też skromniejszą opcję z procesorem Core i3-2367M i pamięcią 4GB RAM, Windows 7 Home Premium, bez modemu 3G.

Toshiba z830, dzięki wykorzystaniu procesorów Intel Sandy Brigde, z powodzeniem realizuje zadania wykonywane przez klasyczne notebooki czy komputery stacjonarne i może pracować nawet do 8 godzin na zasilaniu bateryjnym. Natomiast bardzo szybki dysk SSD pozwala uruchomić komputer w kilka sekund.

Ultrabook zawiera złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0, wyjście HDMI, umożliwia komunikację za pośrednictwem Bluetooth bądź łącza WiFi 802.11 b/g/n oraz opcjonalnie modemu 3G

Ceny produktu w internetowym sklepie Chip.pl wynoszą: 4339 zł dla konfiguracji z procesorem i5-2476M i modemem 3G, 3999 zł w wersji z procesorem i5-2476M, pozbawionej modemu 3G oraz 3499 zł w przypadku zakupu ultrabooka procesorem Core i3-2367M.

0
Źródło: Komputronik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.