Wlota pomoże znaleźć ci odpowiedni… plik

Materiały na witrynę są dodawane automatycznie codziennie przez boty stworzone przez jej twórców. Wyszukiwany jest zarówno opis materiału, grafika do opisu, jak i same linki. Nawet dostępność linków jest sprawdzana automatycznie. Do tego serwis przyśpiesza pobieranie z takich serwisów jak Rapidshare, bez konieczności posiadania u nich konta.
WLOTA.pl

WLOTA.pl

Dzięki WLOTA.pl niewykluczone, że uda ci się znaleźć plik, którego tak desperacko szukałaś bądź szukałeś. Serwery Wloty skanują Internet w poszukiwaniu plików i opisów do nich. Dodatkowo, w ramach projektu rozwijany jest w pełni darmowy menadżer pobierania, który jest dość zaawansowany. Potrafi dzielić pliki na części i pobierać je. Program ten jest i będzie darmowy do pobierania dowolnych plików z Internetu. Posiada on też mechanizm automatycznej aktualizacji.

Program posiada też własny format plików do tzw. „paczek”. Jeżeli, na przykład, za pomocą wyszukiwarki WLOTA.PL odnajdziemy materiał, który składa się z 6 plików RAR. strona pozwoli pobrać nam jeden plik z rozszerzeniem WLOTA, który zleci menadżerowi pobierania pobranie wszystkich sześciu elementów. Serwis także sam automatycznie grupuje linki w paczki, jeżeli wykryje ze znaleziony przez niego materiał składa się z kilku linków.

Cały serwis jest całkowicie bez reklam, oferowany przez niego program jest i będzie w stu procentach darmowy, może służyć każdemu do pobierania dowolnych plików z dowolnych serwisów. Obsługuje obecnie protokoły FTP oraz HTTP.

Podczas tworzenia nowego pobierania mamy możliwość podania alternatywnych źródeł linku, z których program będzie korzystał. Jeśli zajdzie potrzeba, mamy możliwość planowania pobierania na dni tygodnia, możemy zlecić programowi przejście w stan hibernacji po zakończeniu pobierania, wyłączyć komputer, wstrzymania. Program analizuje ile miejsca wolnego pozostało na dysku i wyświetla ostrzeżenia w postaci chmurek, może też integrować się z Antywirusem. Posiada też funkcje ograniczania prędkości pobierania. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą nawet wybrać na ile fragmentów plik ma zostać podzielony w czasie pobierania. Jeżeli jakiegoś fragmentu nie uda się pobrać, program będzie podejmował próby pobrania i sprawdzał sumy kontrolne.

0
Źródło: ACX Software
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.