12,5-krotny zoom optyczny i MagiQ Filter w niedużej obudowie

Szerokokątny 12,5x zoom optyczny i nowa funkcja MagiQ Filter imitująca pastelowe pociągnięcia pędzla to zalety nowego aparatu BenQ.
Aparat objęty jest 2-letnią gwarancją door-to-door

Aparat objęty jest 2-letnią gwarancją door-to-door

BenQ GH200 to najnowszy aparat cyfrowy, który od połowy kwietnia dostępny będzie w Polsce. Aparat oferuje 12,5-krotny zoom optyczny w szerokokątnym obiektywie o najkrótszej ogniskowej 24mm i jasności f/3.0-5.6 oraz 14-megapikselowy przetwornik CCD o rozmiarze 1/2.3″ od Sony.

Nowością wprowadzoną w GH200 jest funkcja MagiQ Filter – filtr, który zapisuje fotografię w pastelowych kolorach, a w efekcie zdjęcie wygląda jak namalowany obraz. BenQ GH200 posiada funkcję Super Marco, która zapewnia możliwość wykonania zdjęć z odległości 1cm od obiektu przy dodatkowym wsparciu automatycznego ustawiania ostrości. Bardzo przydatna przy kreatywnej fotografii jest nowa funkcja Auto Fokus Tracking – automatycznego śledzenia poruszających się obiektów z ustawieniem optymalnych poziomów natężenia światła, jak również balansu bieli i kolorów.

BenQ GH200 może również rejestrować filmy w rozdzielczości do 720p i wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7 cala i rozdzielczości 230 000 pikseli oraz gniazdo kart pamięci SDHC (do 32GB) czy SDXC (do 64GB).

BenQ GH200 dostępny będzie w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 419 złotych brutto.

0
Źródło: BenQ
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.