9,7 cali, Android Ice Cream Sandwich i mocny procesor za mniej niż 1000 zł

Dobre wyposażenie, przystępna cena - oto Yarvik GoTab Exxa

Yarvik GoTab Exxa mierzy 10 mm grubości

Yarvik GoTab Exxa mierzy 10 mm grubości

Tablet posiada 9,7-calowy ekran pojemnościowy z multidotykowym panelem IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli odpornym na zarysowania, szybki procesor Cortex A8 1,2 GHz z dedykowanym układem graficznym, który bez problemu poradzi sobie z grami i filmami HD, 1GB RAM DDR3, łącze Wi-Fi w standardzie n, dwie wbudowane kamery: VGA z przodu i 2,0-megapikselowa z tyłu (do wykonywania zdjęć i nagrywania filmów) oraz gniazdo pamięci microSD (do 32 GB).

Fabrycznie zainstalowano również liczne aplikacje, tj. przeglądarkę internetową, ES File Explorer, album zdjęciowy oraz odtwarzacz audio-wideo. Dodatkowo, za pomocą domyślnie zainstalowanego sklepu z aplikacjami „GetJar” można zwiększać funkcjonalność urządzenia poprzez pobieranie programów i instalowanie ich na tablecie.

Urządzenie GoTab Exxa umożliwia użytkownikowi odtwarzanie najpopularniejszych formatów wideo w maksymalnej rozdzielczości 2160p Quad HD. Ponadto, port mini-HDMI 1080p pozwala na oglądanie filmów zgromadzonych w pamięci tabletu GoTab na telewizorze HD.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a jego cenę ustalono na 979zł.