Beta-testy nowego programu antywirusowego FileMedic

Każdy internauta będzie mógł przetestować aplikację, zanim jej finalna wersja trafi do sprzedaży. Można ją pobrać ze strony www.filemedic.com.
Można już testować program antywirusowy FileMedic
Można już testować program antywirusowy FileMedic

Udostępnienie programu przed premierą ma na celu zaprezentowanie jego możliwości szerokiemu gronu odbiorców i zapoznanie z produktem, który wkrótce debiutuje na rynku. Twórcy pakietu FileMedic Antivirus 2012 liczą, że Internauci, którzy zdecydują się pobrać wersję beta, podzielą się z nimi swoimi spostrzeżeniami na temat aplikacji. Pozwoli to na wprowadzenie ostatecznych udoskonaleń programu przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży i zagwarantuje najwyższą jakość oferowanego produktu.

Tworząc FileMedic wciąż myśleliśmy przede wszystkim o użytkowniku indywidualnym, o tym, czy korzystanie z aplikacji nie sprawi mu żadnych trudności i czy będzie mógł intuicyjnie ją obsługiwać. Dzięki beta-testom dowiemy się, jak nasz program, który przeszedł rygorystyczne testy wewnętrzne, zostanie oceniony, zarówno przez ekspertów, jak i laików — mówi Mateusz Sell, udziałowiec FileMedic.

Dzięki uwagom, jakie przekażą nam media, testerzy i użytkownicy, udoskonalimy aplikację tak, by w jak najwyższym stopniu spełnić oczekiwania osób, które zdecydują się na zakup ostatecznej wersji FileMedic — podkreśla Sell.

Program FileMedic został stworzony przez międzynarodowy zespół specjalistów, którzy doświadczenie zdobywali m.in. podczas prac nad legendarnym już programem mks_vir. Wykorzystuje on najnowsze technologie informatyczne i kryptograficzne. W skład pakietu FileMedic Antivirus 2012 wchodzi skaner antywirusowy, przeszukujący zawartość komputera w celu wykrywania zagrożeń, monitor antywirusowy, sprawdzający, czy pliki otwierane przez system nie są zainfekowane, oraz kwarantanna. Dodatkowo, program gwarantuje ochronę serwerów przed złośliwym oprogramowaniem.

Źródło: FileMedic
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.