IT Academic Day – WI ZUT Szczecin

To już III edycja konferencji, która rozpocznie się we wtorek 17 kwietnia. A wraz z nią dużo więcej wrażeń i atrakcji!

17 kwietnia 2012

we wtorek o godzinie 9:00 na Wydziale Informatyki ZUT (ul. Żołnierska 52) pojawią się lokalni przedsiębiorcy i opowiedzą nam o informatyce w pracy.

Będzie to III edycja cyklu organizowanego w całej polsce, w Szczecinie organizuje ją Koło Naukowe Wydziału Informatyki „Grupa.NET”. Udział w niej to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. A w tym roku tematyka spotkań zapowiada się bardzo ciekawie. Prelegenci takich firm jak Oticon, Uniquesoft, Zagozda C.O. powiedzą nam jakie narzędzia oraz rozwiązania wykorzystuja na co dzień przy wyzwaniach projektowych.

„Jedną z ciekawszych prelekcji będzie review najnowszego Windows 8 o którym opowie nam Paweł Żochowski (Microsoft Student Partner z Warszawy) .”

-mówi Damian Machlański jeden z organizatorów konferencji”

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na

portalu codeguru.pl:

http://tnij.org/itad2012szczecin

Osoby które się zarejestrują będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami a te sponsoruje Microsoft, Chip oraz Helion.

Na tym natomiast aktywny tydzień na Wydziale Informatyki się nie kończy. Ponieważ 18 kwietnia w środę tak samo przy ul. Żołnierskiej odbędzie się kolejna edycja Targów IT. W których do udziału również gorąco zapraszamy. O samych targach możecie Państwo dowiedzieć się więcej pod niniejszym adresem:

http://targipracy.it/

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.