Kultowy tablet już dostępny w Sklepie CHIP.pl

Apple to produkty pionierskie w swoich kategoriach i definiujące rynek. Przecież praktycznie każdy test kończy się porównaniem do produktów z logo z nadgryzionym jabłuszkiem. Tak jest z iPhonami i iPadami.
Apple iPad

Apple iPad

I właśnie pojawił się nowy tablet Apple. Nowy iPad miał premierę 7 marca, a już teraz jest dostępny w Sklepie CHIP.pl. Co ciekawe szacuje się, że w ciągu pierwszego weekendu sprzedano na świecie ponad 3 mln nowego tabletu Apple. To rekord.

Trzecia generacja iPada wygląda z zewnątrz identycznie. Za to jakość wyświetlacza retina w nowym iPadzie nie ma sobie równych. To rewolucyjna zmiana gwarantująca najwyższą możliwą technologiczne jakość obrazu. Rozdzielczość ekranu wynosi 2048 x 1536 pikseli. Przekątna ekranu nie uległa zmianie i nadal wynosi 9,7 cali. Według Apple, nowy wyświetlacz gwarantuje o 44 procent lepsze nasycenie kolorów i umożliwia wyświetlenie 1 miliona pikseli więcej niż kilkudziesięciocalowe telewizory full HD. Nowy iPad umożliwia obsługę łączności w sieciach 4G/LTE. Tablet wyposażono w lepszy aparat z matrycą 5 MP, który pozwala nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p. Urządzenie gwarantuje 9 godzin pracy w sieci 4G.

W Sklepie CHIP.pl jest dostępnych 12 odmian nowego iPada. Możemy wybierać wśród wersji z pamięcią o rozmiarze 16, 32 lub 64 GB, z modemem 4G lub bez niego, oraz zdecydować się na białą lub czarną obudowę. Ceny tabletów zaczynają się od 2019 złotych (wersja Apple iPad Wi-Fi 16GB Czarny/Biały), a kończą na 3259 złotych (Apple iPad Wi-Fi +4G 64GB Czarny/Biały).

Oprócz atrakcyjnych cen CHIP.pl przygotował promocję, każdy kupujący nowego iPada otrzyma „Totalny pakiet bezpieczeństwa”. W jego skład wczodzi ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem lub rabunku, usługa archiwizacji i ochrony danych online Komputronik sejf (konto 5 GB/1 rok), oraz rabat w wysokości 50 proc. ceny netto na usługę wypożyczenia sprzętu komputerowego.

Ceny: Wi-Fi/WiFi + 4G

  • iPad 16 GB: 2019 zł/2499 zł
  • iPad 32 GB: 2399 zł/2879 zł
  • iPad 64 GB: 2779 zł/3259 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.