Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem

Lenovo IdeaPad Y570 otrzymał Złoty certyfikat Ligi Cybersport.

Dodatkowo notebook Lenovo IdeaPad Y570 będzie promowany przez Wiktora 'TaZ’ Wojtasa, wielokrotnego Mistrza Świata (IEM, WCG, ESWC) i Polski (Liga Cybersport, EPS) gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy.

„Dzięki współpracy z Ligą Cybersport firma Lenovo, zdążyła już zaistnieć w środowisku graczy komputerowych z produktami z linii IdeaPad dedykowanymi dla tej grupy osób. Mam nadzieję, że wyjątkowe funkcje oraz niezawodność naszego najnowszego modelu – IdeaPad Y570 – spotkają się z uznaniem graczy” – powiedział Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska. „Lenovo nie boi się skierować swojej oferty do tak wymagających użytkowników, stąd dedykowane produkty ze specjalną konfiguracją i testami, a także długofalowa współpraca z najlepszą polską ligą gier komputerowych” – dodaje.

Złoty Certyfikat zespołu Cybersport został przyznany za właściwości oraz cechy charakterystyczne laptopa Lenovo IdeaPad Y570 w tym m.in. wydajność procesora i karty graficznej pod kątem gamingu i sportu elektronicznego zostały poddane testom, które opublikowane zostały na łamach serwisu Cybersport.pl.

Więcej informacji o Lidze Cybersport oraz o certyfikowanym laptopie można znaleźć na stronie www.cybersport.pl. Informacje o Lenovo Polska są dostępne za pośrednictwem strony www.lenovo.pl oraz na profilu firmy w serwisie społecznościowym Facebook.