Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem

Najnowszy multimedialny laptop Lenovo IdeaPad Y570 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport. Dokument oraz przeprowadzone testy poświadczają, że urządzenie Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gracza.

Dodatkowo notebook Lenovo IdeaPad Y570 będzie promowany przez Wiktora ‚TaZ’ Wojtasa, wielokrotnego Mistrza Świata (IEM, WCG, ESWC) i Polski (Liga Cybersport, EPS) gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy.

„Dzięki współpracy z Ligą Cybersport firma Lenovo, zdążyła już zaistnieć w środowisku graczy komputerowych z produktami z linii IdeaPad dedykowanymi dla tej grupy osób. Mam nadzieję, że wyjątkowe funkcje oraz niezawodność naszego najnowszego modelu – IdeaPad Y570 – spotkają się z uznaniem graczy” – powiedział Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska. „Lenovo nie boi się skierować swojej oferty do tak wymagających użytkowników, stąd dedykowane produkty ze specjalną konfiguracją i testami, a także długofalowa współpraca z najlepszą polską ligą gier komputerowych” – dodaje.

Złoty Certyfikat zespołu Cybersport został przyznany za właściwości oraz cechy charakterystyczne laptopa Lenovo IdeaPad Y570 w tym m.in. wydajność procesora i karty graficznej pod kątem gamingu i sportu elektronicznego zostały poddane testom, które opublikowane zostały na łamach serwisu Cybersport.pl.

Więcej informacji o Lidze Cybersport oraz o certyfikowanym laptopie można znaleźć na stronie www.cybersport.pl. Informacje o Lenovo Polska są dostępne za pośrednictwem strony www.lenovo.pl oraz na profilu firmy w serwisie społecznościowym Facebook.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.