Mini projektor Digitus BeamJack do iPhone’a

Przenośne filmy i prezentacje biznesowe.

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom oraz wadze 105 gramów jest najprawdopodobniej najmniejszym i najbardziej wydajnym urządzeniem w tej kategorii. Projektor jest tylko nieco większy od iPhone’a. Wystarczy wsunąć do niego smartfon, który dzięki automatycznej synchronizacji z przystawką natychmiast umożliwi oglądanie filmów w trakcie podróży, u przyjaciół lub w domu.

Dzięki diodom LED, gwarantującym jasność 15 ANSI lumenów oraz kontrast 1000:1, twoje fotografie, filmy lub wideo z takich serwisów jak np. YouTube mogą być odtwarzane praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Dodatkowo zapewnia odsłuchiwanie dźwięków za pomocą zintegrowanego głośnika o mocy 0,5W.

Projektor ten sprawdzi się również podczas spotkań biznesowych umożliwiając wyświetlanie prezentacji Power Point za pomocą dodatkowego oprogramowania, np.: Presentation Viewer, pobranego ze sklepu Apple – App Store. Zintegrowany akumulator litowo-polimerowy (2100mAh) gwarantuje pracę urządzenia do 3 godzin i dodatkowo spełnia funkcję zapasowej baterii do iPhone’a. Czas ładowania akumulatora to około 4 godziny.

Sugerowana cena detaliczna: 999,00 zł brutto. Gwarancja: 2 lata.