Nowa oferta LTE w Plusie

Superszybki Internet uszyty na miarę dla klientów indywidualnych i biznesowych

Plus wprowadza nową ofertę z Internetem LTE

Plus wprowadza nową ofertę z Internetem LTE

Dzięki nowej ofercie można będzie dokładnie zaplanować wydatki na internet i dostosować limity do własnych potrzeb. Wachlarz możliwości jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla siebie. Nowe rozwiązania zastąpią dotychczasową ofertę.

W ramach abonamentu klient otrzymuje miesięcznie pakiet danych (od 3 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach dziennych, czyli od 8 rano do północy. Oprócz pakietu dziennego otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny – 50 GB – dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

Po wykorzystaniu pakietu dziennego klient ma wybór:

  • Zatrzymanie transmisji danych (brak kosztów ponad abonament),
  • Dalsze wygodne korzystanie z internetu z pełną prędkością i dokładnym rozliczaniem (stawka 2 gr / MB). Oznacza to, że klient po przekroczeniu pakietu zapłaci tylko za to, co wykorzystał dodatkowo. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość pełnego kontrolowania użycia internetu ponad pakiet dzienny: przy podpisywaniu umowy klient ustawia „Deklarowany limit wydatków” na internet ponad abonament (do wyboru: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł). Po przekroczeniu dziennego pakietu naliczane są opłaty tylko do wysokości ustawionego limitu.

W sytuacji zablokowania transmisji danych (z powodu wyczerpania pakietu dziennego lub osiągnięcia deklarowanego limitu wydatków), można dalej korzystać z transmisji poprzez ustalenie „Extra limitu”. Możemy ad’hoc zwiększyć limit o kwotę:

10 zł, 25 zł, 50 zł

lub

100 zł.

W ramach nowej oferty dostępna jest również promocja „testuj” – klient ma możliwość przetestowania internetu mobilnego oferowanego przez Plusa przez siedem dni. W przypadku rezygnacji z oferty, klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. W takim przypadku jedyną opłatą za testowanie jest opłata aktywacyjna 19 zł brutto, która jest niezależna od wybranej taryfy. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie będą mogły ponownie skorzystać z promocji „testuj”.

Szczegóły oferty na stronie Plusa.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News