Nowy rysik Wacoma pozwoli ci pisać po tablecie i po papierze

Wacom prezentuje rysik Bamboo Stylus duo

Rysik Bamboo Stylus duo waży 24 gramy

Rysik Bamboo Stylus duo waży 24 gramy

Wacom prezentuje Bamboo Stylus duo – nowy, dwufunkcyjny rysik do iPada i tabletów z systemem Android, który jest połączeniem sprawdzonej technologii pióra przeznaczonego do wprowadzania danych na ekranach pojemnościowych z jednej strony rysika, z długopisem atramentowym do używania na tradycyjnym papierze z drugiej strony. Bamboo Stylus duo charakteryzuje się eleganckim designem i wysokiej jakości wykonaniem i jest narzędziem do pisania, rysowania czy szkicowania zarówno w świecie cyfrowym, jak i analogowym.

Aplikacja Bamboo Paper dostępna również na Androidzie

Bamboo Paper trafia także do sklepu Google Play. Bezpłatna aplikacja do robienia cyfrowych notatek i szkicowania, która niedawno przekroczyła próg 2,5 miliona pobrań na tabletach iPad, pozwoli również użytkownikom urządzeń opartych na Androidzie, tworzyć i dzielić się odręcznymi notatkami, rysunkami czy szkicami na urządzeniach mobilnych.

Ceny i dostępność

Bamboo Stylus duo będzie dostępny od maja 2012 w cenie 39,90 euro. Aplikacja Bamboo Paper do iPada i Androida będzie dostępna do bezpłatnego pobrania z Apple App Store i Google Play Android od maja 2012.