Pierwsze zdjęcia z aparatu Galaxy S III

Jesteście gotowi na powalająca jakość zdjęć z nowego Galaxy S III? Ekipa z Tinhte.vn znów stanęła na wysokości zadania i tym razem pobawiła się aparatem wbudowanym w model GT-i9300.

Tu znów zaznaczę, że wciąż nie ma pewności iż będzie to Galaxy S III, jednak wszystko na to wskazuje. Niestety wyczucie estetyki dwóch średnio uśmiechniętych wietnamczyków może nie być tym, czego oczekujecie. Jakość zdjęć również pozostawia wiele do życzenia i mam wrażenie, że moja 7-letnia Nokia E70 z aparatem 2 MP robi lepsze zdjęcia. Może to jednak warunki oświetleniowe, lub brak empatii na twarzach sprawia, że gorzej odbieram te zdjęcia?

Wiemy też conieco na temat samego aparatu. Obiektyw ma nieco szerszy kąt niż w Galaxy S II (26 zamiast 28 mm) i jest również nieco jaśniejszy – f/2.6 zamiast f/2.65. Jednak warto przypomnieć, że iPhone 4S ma obiektyw f/2.4, zaś Nokia Lumia 800/900 wypada w tej kwestii najlepiej z wynikiem f/2.2.

Gdy zajrzymy w EXIF przedstawionych zdjęć dowiadujemy się, że zostały wykonane przy użyciu oprogramowania M0_TEST. Mam nadzieję, że to oznacza iż kamera w tym modelu nie prezentuje jeszcze ostatecznej jakości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.