Tablet z Androidem 4.0 za… 399 złotych!

Legimi szykuje się do rynkowej premiery swojego tabletu Dante, który opiera się na systemie operacyjnym Android Ice Cream Sandwich.
Przy pełnym obciążeniu, Dante pracuje przez 4 godziny

Przy pełnym obciążeniu, Dante pracuje przez 4 godziny

W połowie kwietnia do sprzedaży trafi dystrybuowany przez poznańską firmę Legimi tablet Dante. Urządzenie, wyposażone w system operacyjny Android 4.0 i 7-calowy ekran pojemnościowy kosztować będzie 399 zł. Już dziś natomiast rozpoczyna się konkurs, w którym do wygrania jest 5 tabletów Dante .

Urządzenie dostępne będzie w internetowej księgarni Legimi.com. Cena 399 zł obejmuje kupon na zakupy eksiążek o wartości 25 zł (aplikacja Legimi jest preinstalowana na urządzeniu). Tablet wyposażony został w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800×480 pikseli. Posiada system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich i waży zaledwie 340 g. Urządzenie wyposażono w procesor z taktowaniem 1,2 GHz, 512 MB pamięci DDR3, 4 GB wbudowanej pamięci flash, port USB, wbudowany głośnik i mikrofon oraz gniazdo kart pamięci microSD.

Umożliwia zarówno wygodne czytanie książek i czasopism, jak i dostęp do Internetu (wbudowane Wi-Fi, obsługa zewnętrznego modemu 3G), nagrywanie audio i wideo, a także korzystanie ze wszystkich standardowych funkcji tabletów, takich jak np. pobieranie aplikacji.

Przy średnim obciążeniu Dante pracuje bez potrzeby naładowania baterii nawet cały dzień. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją, obsługiwaną przez Legimi. Konkurs z tabletami do wygrania dostępny jest na facebookowym profilu Legimi.

0
Źródło: Legimi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.