Załóż darmowy sklep internetowy na Facebooku

Wystawiasz i sprzedajesz bez opłat i prowizji.

Kupuje.to otwiera darmowe sklepy dla każdego

Kupuje.to otwiera darmowe sklepy dla każdego

Założenie sklepu to kwestia kilku kliknięć, a jego obsługa nie sprawi nikomu najmniejszego kłopotu. Intuicyjny interfejs zapewnia sprawną obsługę aplikacji już od pierwszych minut użytkowania. Wystawienie oferty zajmuje nie więcej niż 60 sekund. Sklep pojawia się jako dobrze widoczna, elegancka ikona u samej góry Osi Czasu fanpage’a.

Chcesz skorzystać z promocji? Zostań naszym fanem!

Dzięki funkcji „Moje promocje” mamy możliwość udzielania rabatów do zamówienia, zorganizowania darmowej wysyłki, bądź podarowania prezentów kupującym, w zamian za które uzyskamy nowe kliknięcia „Lubię to!” naszego fanpage’a.

Sprzedawaj wśród fanów oraz wszystkich użytkowników Facebook’a

Wystawiając produkt w swoim sklepie na Facebook’u, pojawia się on automatycznie w dwóch miejscach. Dzięki dwukanałowemu modelowi sprzedaży, jaką oferuje aplikacja, wystawiając produkt w swoim sklepie na fanpage’u, trafia on jednocześnie na platformę sprzedażową www.kupuje.to. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe źródło sprzedaży, z którego korzystają tysiące klientów.

Kupuje.to zapewnia wirusowe rozprzestrzenianie oferty

Co to oznacza w praktyce? Jeśli użytkownik polubi lub kupi produkt, automatycznie dowiedzą się o tym jego znajomi. Informacje rozprzestrzeniają się w sposób lawinowy, wykorzystując narzędzia społecznościowe oferowane przez Facebook’a.

Korzystasz z Facebook’a? Masz

konto na kupuje.to

Facebook’owicze nie muszą zakładać dodatkowych kont, aby móc kupować lub sprzedawać w sklepie. Każdy użytkownik Facebook’a, jest jednocześnie użytkownikiem sklepu!