Galaxy S III dla sieci Verizon z 2-rdzeniowym CPU?

Najnowszy smartfon Samsunga – Galaxy S III jest wyposażony w super wydajny, 4-rdzeniowy układ SoC o nazwie Exynos 4. To autorskie rozwiązanie firmy Samsung i telefony z tym procesorem będą dostępne na rynku międzynarodowym.

Jednak do wybranych operatorów trafią również zmodyfikowane edycje słuchawki – z zupełnie innymi komponentami. Dziwne? Niekoniecznie, jak właśnie podliczyliśmy Galaxy S II był dostępny łącznie w… 19 różnych wersjach. Wygląda na to, że podobny los czeka Galaxy S III.

Nowe komponenty zostały ujawnione dzięki aplikacji NenaMark do której trafiły wyniki z telefonu u symbolu SCH-i535. Choć program nie podaje zbyt wielu informacji, to można z nich wywnioskować, że ta wersja urządzenia będzie pozbawiona procesora Exynos 4. Dysponuje układem GPU Adreno 225, a ten jest częścią składową Qualcomm S4, 2-rdzeniowego CPU taktowanego zegarem 1,5 GHz. Pozostałe informacje z benchmarka to: Android 4.0.4 i rozdzielczość ekranu 720p.

Pozostaje pytanie – skąd wiemy, że SCH-i535 to jedna z wersji Galaxy S III. Naturalnie wszystko dzięki wrodzonemu profesjonalizmowi i instynktowi dziennikarskiemu. Konkretniej, dzięki temu, że Galaxy Nexus był oznaczony symbolem SCH-i515. Wynik możecie obejrzeć

pod tym adresem

, zaś pozostałe informacje dostępne są na stronie w całkowicie

niezrozumiałym języku

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.