GeForce GTX 670 oficjalnie – jest moc w 28 nanometrach

Nowy procesor graficzny zapewnia wszystkim graczom moc, wydajność i ciche działanie - wszystko w architekturze Kepler.
Moc i energooszczędność w nowej karcie graficznej Nvidii

Moc i energooszczędność w nowej karcie graficznej Nvidii

Firma Nvidia wprowadziła na rynek trzeci procesor graficzny oparty na architekturze najnowszej generacji Kepler, układ GeForce GTX 670. Nowy procesor zapewnia każdemu graczowi atrakcyjny stosunek wydajności do ceny, energooszczędność oraz wysoką kulturę pracy, w cenach zaczynających się od 1699 złotych.

Procesor graficzny GTX 670 jest młodszym bratem niedawno przedstawionego układu GTX 680, który jest najwydajniejszym pojedynczym procesorem graficznym Nvidii. Oprócz stosunkowo niewielkiej długości wynoszącej około 24cm (9,5 cala), karty oparte na układzie GTX 670 są wydajne – prześcigając najbliższy konkurencyjny produkt o ponad 45 procent i zużywając przy tym ok. 18 procent mniej energii.

Procesor graficzny GTX 670 został oparty na architekturze Kepler wytwarzanej w procesie technologicznym 28 nm, podobnie do układów GTX 680 oraz dwurdzeniowych kart GTX 690, które zadebiutowały odpowiednio w marcu i kwietniu.

Dostępność

Procesory graficzne Nvidia GeForce GTX 670 są już dostępne w kartach graficznych najważniejszych producentów, w tym: Asus, EVGA, Gainward, Gigabyte, Inno3D, KFA2 (Galaxy), MSI, Palit, Point of View, PNY oraz Zotac.

Zobacz nasz test GeForce’a GTX 670!

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.