Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie

Jak zlokalizować skradziony tablet

Norton Tablet Security pozwoli zablokować i zlokalizować utracone urządzenie, abyś nigdy nie martwił się o prywatne dane.

Krok 1: Pobierz pakiet

Wyciągnij z opakowania klucz licencyjny i przejdź na stronę podaną na karcie produktu, aby pobrać aplikację.

WSKAZÓWKA

: Możesz także przetestować produkt pobierając Norton Tablet Security prosto z Google Play.

Krok 2: Zainstaluj aplikację

Zainstaluj, a następnie uruchom pakiet bezpieczeństwa Norton, naciskając Agree and Launch.

Krok 3: Aktywuj produkt

Aktywuj zakupiony przez Ciebie pakiet, wpisując kod znajdujący się na wcześniej wyjętej przez Ciebie karcie.

Krok 4: Pobierz Anti-Theft

Po przejściu aktywacji pora na pobranie dodatku Anti-Theft. Naciśnij Download and Install Norton Anti-Theft, aby pobrać rozszerzenie i zabezpieczyć swój tablet przed kradzieżą. WSKAZÓWKA: Norton Anti-Theft posiada funkcję lokalizowania urządzenia poprzez wbudowany GPS. Dodatkową opcją jest także wykonywanie cyklicznych zdjęć złodziejowi. Zdjęcia te będą przysyłane prosto na Twoje internetowe konto Norton Anti-Theft, gdy tylko złodziej będzie trzymać przed sobą tablet.

Krok 5: Otwórz Anti-Theft i zaloguj się

Otwórz Norton Anti-Theft i zaloguj się na swoje konto. WSKAZÓWKA: Jeśli nie posiadasz konta musisz je założyć. Rejestracja trwa kilka sekund.

Krok 6: Zarejestruj tablet

Potwierdź rejestrację nowego urządzenia. Po zakończeniu akcji, w menu głównym Norton Tablet Security zobaczysz potwierdzenie, że tablet jest już podłączony i zabezpieczony.

Krok 7: Lokalizuj swój tablet

Gdy tylko zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł przejść na http://antitheft.norton.com w celu zablokowania urządzenia, zlokalizowania go na mapie oraz aktywowania opcji Sneak Peak do wykonywania zdjęć złodziejowi.

WSKAZÓWKA

: Norton Tablet Security pozwala lokalizować inne urządzenia takie jak telefony komórkowe z zainstalowanym pakietem Norton Mobile Security. Funkcjonalność ta sprawdza się także w lokalizowaniu dzieci, dlatego warto zabezpieczyć w ten sposób urządzenia mobilne.

Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie
Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, dzięki Norton Tablet Security będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie