Jest nowa Jeżynka od RIM w starym, dobrym stylu

Do rodziny smartfonów BlackBerry dołącza model Curve 9320, który ma być urządzeniem dla aktywnych społecznie.

Nowy smartfon BlackBerry Curve 9320 jest wyposażony we wszystkie charakterystyczne dla marki funkcje wiadomości i aplikacji społecznościowych, a także oferuje globalną łączność 3G wspieraną przez wydajną baterię.

BlackBerry Curve 9320 posiada wszystkie najważniejsze funkcje zapewniające stały kontakt z najbliższymi oraz dostęp do ważnych informacji. Smartfon posiada specjalny przycisk BBM, który w jednej chwili uruchamia popularny komunikator firmy RIM, jak również klawiaturę QWERTY przeznaczoną do szybkiego i łatwego pisania. BlackBerry Curve 9320 posiada także wbudowane radio FM, łączność 3G i żywotną baterię, dzięki której klienci mogą otrzymać nawet do 7 godzin rozmów bądź 30 godzin słuchania radia FM lub odtwarzania muzyki przez słuchawki.

Klienci mogą mieć łatwy dostęp do swoich portali społecznościowych w czasie rzeczywistym za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji Facebook i Twitter. Smartfon posiada także preinstalowaną nową aplikację Social Feeds 2.0. Dzięki temu użytkownicy mogą publikować statusy jednocześnie na kilku portalach społecznościowych, a także odczytywać wszelkie nowe wpisy w jednym, skonsolidowanym widoku, za pomocą kanałów RSS. Wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Megapiksela posiada lampę błyskową i możliwość nagrywania filmów wideo, a zdjęcia mogą być oznakowane dokładną lokalizacją dzięki funkcji GPS, którą posiada smartfon.

BlackBerry Curve 9320 jest wyposażony w nowy system operacyjny BlackBerry 7.1, który obsługuje takie funkcje jak mobilny Hotspot czy dzwonienie z wykorzystaniem sieci Wi-Fi tam gdzie jest to możliwe. Nowa funkcja Parental Controls pozwala rodzicom i opiekunom chronić swoje dzieci poprzez ograniczenie dostępu do określonych funkcji i aplikacji.

Ceny jeszcze nie znamy. Pełna specyfikacja dostępna jest tutaj.

0
Źródło: RIM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.