Kwietniowy modding z Wielkiej Brytanii

Dawno już nie zaglądaliśmy na portal Bit-Tech, widać jednak że modderzy na Wyspach Brytyjskich nie spoczywają na laurach i tworzą ciekawe i czasem niecodzienne obudowy dla swoich blaszaków. Szkoda, tylko że u nas modding wciąż raczkuje.

Pierwszą obudową będzie modyfikacja Cooler Master Storm Enforcer, możliwe że będzie miała mało zwolenników i dużo przeciwników. Choćby dlatego, że nie każdy ogląda kreskówkę My Little Pony: Friendship Is Magic. Kolory mogą odstraszyć, ale musimy docenić prace jaka została wykonana, nawet jeżeli może się nam to nie podobać.

Dalej mamy świeży powiem nowości z Italii, Green Water to ciekawy „przekładaniec” zbudowany głównie z metalu i szkła.

Kolejnym ciekawym modem, jaki dla was wybraliśmy jest Lean and Grean, dwa komputery w jednym opakowaniu. Niestety w tym momencie projekt jest w fazie budowy więc nie znamy ostatecznego wyglądu, ale nie powinien bardzo odbiegać od renderów.

Następna obudowa zainteresuje na pewno fanów steampunku, cały mod oparty jest na modelu od Sentey.

Ostatnią naszą propozycją jest The Next Level, również niestety nieskończony, ale po obejrzeniu tych kilku zdjęć możemy sobie wyobrazić jak będzie całość wyglądać. Sam autor tworzył już podobne mody, jednak tym razem postanowił wszystko oprzeć na nóżce, żeby można było to gdzieś przenieść.

Jeżeli chcecie obejrzeć więcej ciekawych modów to kliknijcie na link (strona po angielsku), jeżeli znacie jakieś ciekawe mody, które chcielibyście nam pokazać to piszcie do nas lub zostawcie informacje w komentarzach.

0
Źródło: BitTech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.