LG prezentuje swoją wizję chmury

Firma LG zaprezentowała swoją własną propozycję usługi chmurowej, oferuje za darmo 5 gigabajtów pojemności na e-dysku.
LG Cloud

LG Cloud

Właśnie ruszyły beta-testy usługi LG Cloud, która została udostępniona użytkownikom Windows, Androida i telewizorów LG Smart TV. Dzięki niej, użytkownicy wyżej wymienionych systemów mogą synchronizować między sobą zdjęcia i filmy wideo (na przykład film z telefonu komórkowego będzie można obejrzeć na telewizorze). Usługa ma być zgodna z aparatami robiącymi zdjęcia 3D (obraz na telewizorze 3D również będzie miał trzeci wymiar). Chmura LG zadba również, by współdzielone multimedia przekonwertować do takiego formatu, by był on w pełni zgodny z podłączonymi urządzeniami, nie wymagając od użytkownika poszczególnych urządzeń instalowania dodatkowych kodeków czy wtyczek.

Darmowe miejsce na e-dysku będzie można rozszerzyć, za nieujawnioną jeszcze opłatą. Według niepotwierdzonych informacji, użytkownicy smartfonów LG z Androidem i telewizorów LG Smart TV otrzymają za darmo na pół roku 50 gigabajtów.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.