Pakiet Adobe Creative Suite 6 już w sprzedaży!

Adobe Creative Suite 6

Adobe Creative Suite 6

Oparta na subskrypcji usługa Adobe Creative Cloud, które oferuje rewolucję w świecie Adobe w dziedzinie udostępniania narzędzi i usług dla kreatywnych profesjonalistów na całym świecie, będzie dostępne od 11 maja. Adobe Creative Cloud jest punktem wyjścia do tworzenia, udostępniania i dostarczania przestrzeni do kreatywnej pracy, opartym na najnowszym wydaniu Adobe Creative Suite 6. Subskrypcje na poszczególne produkty pakietu CS6 także będą dostępne 11 maja.

„Dwa tygodnie temu zaprezentowaliśmy rozwiązania Creative Cloud i CS6. Te nowe wersje programów zawładnęły wyobraźnią kreatywnych profesjonalistów na całym świecie” — powiedział David Wadhwani, wiceprezes działu Digital Media Business w firmie Adobe. – „Dzisiaj wprowadzamy do sprzedaży CS6 i wprost nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowej, ekscytującej ery, która rozpocznie się wraz z wprowadzeniem usługi Creative Cloud”.

Najważniejsze nowe funkcje pakietu CS6 to:

  • Narzędzia oparte na mechanizmie Mercury Graphics, dzięki którym użytkownicy mogą zwiększyć wydajność i szybciej przechodzić od pomysłu do gotowych rezultatów.
  • Nowoczesny interfejs, który ma ułatwić przepływ pracy i pozwolić skoncentrować się na tworzeniu treści i szybszemu zapisowi wyników kreatywnej pracy.
  • Nowe rozwiązania, które usprawniają tworzenie treści płynnie dostosowujących się do praktycznie każdej wielkości ekranu i urządzenia.

Subskrybcja Adobe Creative Cloud zapewnia:

  • Dostęp do wszystkich nowych narzędzi CS6 oraz do dwóch nowych produktów dla standardu HTML5: Adobe Muse 1.0 i Adobe Edge Preview, a także głęboką integrację z aplikacjami Adobe Touch.
  • Łatwe synchronizowanie, przechowywanie i dzielnie się dokumentami w chmurze, które mogą być otwierane za pomocą dowolnego urządzenia.
  • Zintegrowane narzędzie do publikacji treści oraz hostingu stron internetowych.
  • Zapewnienie dostępu do najaktualniejszych wersji produktów i usług.

Pakiet Adobe Creative Suite 6 jest już dostępny u autoryzowanych przedstawicieli firmy Adobe, w jej sklepie internetowym oraz w dziale sprzedaży bezpośredniej. Cena detaliczna pakietu CS6 Master Collection wynosi € 2 799, CS6 Production Premium — € 1 899, CS6 Design & Web Premium — € 1 899, a CS6 Design Standard — € 1 299. Stosowane będą też ceny specjalne w przypadku uaktualnień, a także promocje dla studentów i zasady licencjonowania grupowego. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.adobe.com/pl/products/creativesuite.html.

Subskrypcja Adobe Creative Cloud jest dostępna w 36 krajach i w wielu językach. Cena miesięcznego abonamentu Creative Cloud dla użytkownika indywidualnego to € 47,99 przy rocznym okresie subskrypcji lub € 71,99 przy subskrypcji miesięcznej. Studenci mogą skorzystać ze specjalnych promocji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.adobe.com/go/creativecloud.