Samsung Galaxy S III będzie mieć 2 GB pamięci RAM, ale…

Nie wiemy dlaczego to akurat Japończycy potrzebują według Samsunga większej ilości RAM-u, ale fakt pozostaje faktem - dostaną go więcej w nowym Galaxy S III.
Japoński Galaxy S III ma 2 GB pamięci RAM

Japoński Galaxy S III ma 2 GB pamięci RAM

Podczas gdy zapowiedziana na początku maja 2012 roku, standardowa wersja smartfona Galaxy S III, która trafi również na polski rynek, wyposażona jest w 1 GB pamięci operacyjnej, wersja przeznaczona na rynek japoński podwoi tę ilość. Tak przynajmniej zapowiada japoński operator NTT DoCoMo, reklamując model SC-06D jako Galaxy S III z 2 GB pamięci RAM.

Wygląda więc na to, że Japończycy to najbardziej wymagający naród, czemu zresztą trudno się dziwić – nie na darmo kraj Samurajów nazywa się najbardziej zaawansowanym technologicznie. My, ogółem Europejczycy, mamy średni apetyt na zasobożerne aplikacje, więc dostaniemy tylko 1 GB pamięci operacyjnej, a Amerykanom to już w ogóle do szczęścia wystarczy dwurdzeniowy procesor. Wolą za to superszybki internet LTE. Zgadzacie się z tą klasyfikacją, przygotowaną przez, jakby nie było, Samsunga?

Swoją drogą, bardzo ciekawe będzie porównanie obu wersji Galaxy S III – czy faktycznie różnica 1 GB pamięci operacyjnej będzie aż tak bardzo zauważalna?!

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.