Warsztaty z projektowania aplikacji mobilnych na platformę Android

30 maja w Warszawie odbędą się warsztaty dla twórców aplikacji dla systemu Android: "Zarabiaj na projektowaniu aplikacji mobilnych".
Jedna z najatrakcyjniejszych platform dla deweloperów

Jedna z najatrakcyjniejszych platform dla deweloperów

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z różnorodnymi metodami zarabiania na rynku mobilnym, ukazanie i porównanie najbardziej optymalnych mechanizmów spieniężania aplikacji mobilnych. Poruszane będą następujące tematy:

  • popularne sklepy z aplikacjami mobilnymi (Apple App Store, Android Market, Samsung Apps),
  • struktura, proces rejestracji oraz cechy specyficzne
  • odpowiednie wykorzystanie=optymalne dochody
  • jak wykorzystać mikropłatności?
  • którego dostawcę reklam wybrać?
  • w jaki sposób promować swoje aplikacje, by osiągnęły dziesiątki tysięcy ściągnięć?

Prowadzący: Piotr Stalewski

Absolwent Informatyki na Politechnice Warszawskiej czynnie działający na rynku aplikacji mobilnych od 2007 roku. Wyróżniany w międzynarodowych konkursach na aplikacje mobilne organizowanych m.in. przez Nokię (2007), czy Google (ADC2 2009). Doświadczenie zdobywał między innymi podczas studiów w Danii oraz międzynarodowych firmach związanych z rynkiem mobilnym (Opera Software), a także pisząc i publikując własne aplikacje dla różnych platform (Symbian, J2ME, Android, iOS). Posiada rozległą wiedzę z zakresu marketingu, promocji i brandingu mobilnego, mobilnych interfejsów użytkownika, mechanizmów „monetyzacji” na dostępnych platformach mobilnych. Z powodzeniem utrzymuje się ze sprzedaży własnych aplikacji mobilnych współtworząc firmę Evil Indie Games. Prywatnie pisarz i pasjonat fotografii.

Cena udziału w szkoleniu otwartym: 900 PLN + 23% VAT.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.