Zagraj myszką na konsoli

Impakt wprowadzi na polski rynek adapter do konsol Xbox360 i PS3 umożliwiający korzystanie z tradycyjnych kontrolerów jak mysz czy klawiatura. Efekt używania takiego adaptera? "Gracze konsolowi (przy użyciu gamepada) zostali pokonani za każdym razem"...

Eagle Eye do PS3 i Xbox 360 to adapter, który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Korzyść to większa precyzja i kontrola w porównaniu z konsolowymi gamepadami.

Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada pozwala na szybszą reakcje i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki. Inicjatywa twórców konsol aby połączyć społeczność „PCtowców” i właścicieli konsol w grach FPS w Internecie spaliła na panewce: „Gracze konsolowi (przy użyciu gamepada) zostali pokonani za każdym razem przez graczy korzystających z myszy lub klawiatury.”

Mówiąc najprościej, klawiatura i mysz to zdecydowanie lepsza konfiguracja i zdolność osiągania lepszych wyników w porównaniu z wykorzystaniem typowego kontrolera do konsol. Urządzenie marki Eagle Eye docenią w szczególności „hard corowi” gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz ci, którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z „PCta” na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 299 zł. Produkt pojawi się na sklepowych pólkach w drugiej połowie maja.

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.