Easy Sound Shock Wave – głośnik z dowolnego przedmiotu

Nie tylko stół ale i drzwi od szafy czy okap zamieni w głośnik generujący dźwięk przestrzenny. Technika marki Best Buy oznacza oryginalne podejście w koncepcji przenośnego audio.

Easy Sound ShockWave to urządzenie, które może zmienić każdą płaską twardą powierzchnię jak drewno, szkło czy metal w głośnik dookólny. Można wykorzystać do tego celu okap, drzwi, szafy czy samochód. ShockWave przemieni to w głośnik produkujący dźwięk przestrzenny.

Muzykę można odtwarzać z odtwarzacza MP3, laptopa, telefonu komórkowego lub komputera w dowolnym miejscu poprzez podłączenie za pomocą kabla audio. Wersja urządzenia Easy Sound ShockWave MP3 zawiera zintegrowany odtwarzacz audio, który współpracuje z kartami pamięci microSD.

Akumulator zamontowany wewnątrz umożliwia transport urządzenia w kieszeni lub w torbie do dowolnego miejsca jak: sypialnia, pokój w hotelu, stół, biuro, nawet maska samochodu na ulicy może posłużyć jako głośnik.

Adapter oraz silikonowy klej zawarty w podstawce umożliwia przymocowanie urządzenia do powierzchni pionowych takich jak drewno, szkło, blachy lub tworzywa sztuczne. W ten sposób zakres użytkowania produktu zwiększa się o dowolne obiekty o powierzchniach wertykalnych. Nie ma w pomieszczeniu stołu? Nie ma problemu zamocuj Easy Sound do ściany…

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przed dystrybutora – Impakt, wynosi 149 zł.

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.