Gigabyte Aivia Xenon – połączenie myszy z touchpadem

Aivia Xenon to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które zostało wprowadzone do sprzedaży.

Urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako bezprzewodowa wielodotykowa mysz lub jako przenośny touchpad. Do przełączania się pomiędzy trybami służy specjalny przycisk, umieszczony z boku obudowy.

W trybie myszy wykorzystywany jest, laserowy sensor wspierany przez system dotykowy z obsługą gestów, który sprawdza się w trakcie przeglądania stron internetowych. Dodatkowym plusem jest opcja personalizacji urządzenia, w tym gestów, za pomocą dołączonego oprogramowania Gigabyte. Aivia Xenon zapewnia również wsparcie dla techniki Gigabyte Free-Scrolling, poprawiającej efektywność przeglądania plików. Po przełączeniu w tryb touchpad, Xenona można używać tak, jak standardowego touchpada znanego z laptopów, z tą jednak przewagą, że jest to urządzenie kompaktowe i w pełni przenośne. Kolejnym atutem zaprezentowanego rozwiązania Gigabyte jest oprogramowanie Aivia Painter, które pozwala za pomocą Xenona na proste malowanie obrazów na ekranie komputera.

Przekonaj się o zaletach i rewelacyjnej funkcjonalności najnowszego produktu Gigabyte – wybierz Aivia Xenon – jedyne w swoim rodzaju połączenie myszy z touchpadem.

Sugerowana cena detaliczna myszki Aivia Xenon to 269,00 PLN brutto.

0
Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.